Глушков ще връчи за 4-и път купа "В. Манченко" за девойки в събота в зала "Румен Пейчев"

Мис Турнир ще получи специален подарък от Жаклин ЗлатановаГеорги Глушков, президент на БФБ ще връчи ...

БК ЦСКА получи чисто нов кош – дарение от приятелите на Методи Манченко

На турнира 3х3 „Васил Манченко“ за девойки бе награден БК ЦСКА. Изпълнителния директор на клуба – Ро...

Габриела Влахова от 22 СОУ е първата Мис Турнир

  Габриела Влахова бе удостоена с титлата Мис Турнир. Представителката на 22 СОУ, която играе ...

Шампион при девойките за Купа Манченко е 22 СУ

Калина Иванова от 31 СУЧЕМ - първата шампионка на София на тройки за трофея на името на Георги Панов...

22 СОУ спечели с класа купа „Васил Манченко“

Всички резултати от 4-ия ежегоден турнир по баскетбол 3х3 – тук Финалистките от миналата година от ...

Виктория Койчева носи бронзови медали на 119 СУ, с най-много овладени топки

И тази година предините победители от 119 СУ показаха, че разполагат с талантливи играчи, но много и...

Виолета Григорова от 22 СОУ с 2 статуетки за най-полезен и най-резултатен играч

Виолета Григорова от 9 Б клас на 22 СОУ „Георги С. Раковски“ спечели признанието за MVP на тазгодишн...

Калина Иванова от 31 СУЧЕМ – с трофея „Георги Панов-Гецата“ за N1 от тройката

Калина Иванова още от първия  мач по баскетбол 3х3 до финала в турнира за купа  „Васил Мнч...

Топка Молтен за 7 СОУ

Елена Дудекова спечели топка Молтен в традиционната анкета. С кой от изброените баскетболисти Васил ...

119-о СОУ ще започне защита на титлата срещу победителя от 2015 г. 35-о СЕУ

Четвъртият турнир за девойки за купа "Васил Манченко" е на 9 декември от 9 часа в зала “Румен Пейчев...

  • Глушков ще връчи за 4-и път купа "В. Манченко" за девойки в събота в зала "Румен Пейчев"

    Неделя, 10 Декември 2017 13:01
  • БК ЦСКА получи чисто нов кош – дарение от приятелите на Методи Манченко

    Неделя, 10 Декември 2017 12:55
  • Габриела Влахова от 22 СОУ е първата Мис Турнир

    Неделя, 10 Декември 2017 12:53
  • Шампион при девойките за Купа Манченко е 22 СУ

    Събота, 09 Декември 2017 23:17
  • 22 СОУ спечели с класа купа „Васил Манченко“

    Събота, 09 Декември 2017 23:15
  • Виктория Койчева носи бронзови медали на 119 СУ, с най-много овладени топки

    Събота, 09 Декември 2017 23:10
  • Виолета Григорова от 22 СОУ с 2 статуетки за най-полезен и най-резултатен играч

    Събота, 09 Декември 2017 23:08
  • Калина Иванова от 31 СУЧЕМ – с трофея „Георги Панов-Гецата“ за N1 от тройката

    Събота, 09 Декември 2017 23:05
  • Топка Молтен за 7 СОУ

    Сряда, 06 Декември 2017 12:52
  • 119-о СОУ ще започне защита на титлата срещу победителя от 2015 г. 35-о СЕУ

    Сряда, 06 Декември 2017 12:44
  • vivacom
  • ringmall
  • intersport
  • sofia2018 logo
  • bfa
  • sofia

Програма за 3х3 баскетбол "Купа "Манченко" - 2016

 

Купа „Васил Манченко“, Неделя   8.05.2016

София, Северен Парк /5 мин. от спирка на метро "Бели Дунав"/

09:00ч.

Събиране на всички участници, последен инструктаж, загрявка

09:30ч.

Официално откриване на турнира на централна сцена пред новото езеро

09:45ч.

Начало на баскетболния турнир – групова фаза

 

 

11:30 ч.

Край на груповата фаза, начало полуфинали

 

 

12:00 ч.

Начало на турнир по стрелба от тройката

 

 

12:15 ч.

Мач за 3-то място

  

12:15 ч.

Финален Мач

  

12:30 ч.

Официално награждаване - централна сцена пред новото езеро

Жребий за турнира за купа „Васил Манченко“

   
       
 

Група А

 

Група Б

А1

Първа Английска Езикова Гимназия

Б1

133 СОУ „Александър Сергеевич Пушкин“

А2

Професионална гимназия по електротехника и автоматика (ПГЕА)

Б2

Софийска гимназия по строителство, архитектура и геодезия „Христо Ботев”

       

А3

Софийска Математическа Гимназия

Б3

119 СОУ „акад. Михаил Арнаудов”

 

„Паисий Хилендарски“

   

А4

НГДЕК

Б4

22 средно общообразователно училище „Георги Стойков Раковски“

 

„Константин Кирил Философ“

   
       

Подробна програма:

   
       
 

Група А

Група Б

 

09:45ч.   Групова фаза 1 кръг

 

Резултат

Игрище 1

 

133 СОУ- СГСАГ

 

Игрище 2

1АЕГ-ПГЕА

   

Игрище 1

 

119 СОУ- 22 СОУ

 

Игрище 2

СМГ-НГДЕК

   

10:15ч. Групова фаза 2 кръг

   

Игрище 1

 

133 СОУ- 119 СОУ

 

Игрище 2

1АЕГ-СМГ

   

Игрище 1

 

СГСАГ-22СОУ

 

Игрище 2

ПГЕА-НГДЕК

   

10:45ч.   Групова фаза 3 кръг

   

Игрище 2

1 АЕГ - НГДЕК

   

Игрище 1

 

133 СОУ-22СОУ

 

Игрище 1

 

СГСАГ-119 СОУ

 

Игрище 1

ПГЕА-СМГ

   

Класиране А гр.

     
   

Точки

Поб-Заг

1 място

     

2 място

     

3 място

     

4 място

     

Класиране Б гр.

     
   

Точки

Поб-Заг

1 място

     

2 място

     

3 място

     

4 място

     

11:30 ч.   Полуфинали

   

Игрище 1/Пф1

Победител А – Втори Б

 

Игрище 1/Пф2

Победител Б – Втори А

 

12:00 ч.   Турнир по стрелба от тройката на игрище 1

 

12:15 ч.   Мач за 3-то място

   

Игрище 2

Загубил полуфинал 1 - Загубил полуфинал 2

 
       

12:15 ч.   Финал

     

Игрище 1

Победител полуфинал 1 -   Победител полуфинал 2

 
       

12:30ч.   Край на състезанията, Награждаване

 

                                                          

Турнир по стрелба от тройката

Най-точният стрелец от тройката ще бъде определен с десет стрелби.

По две стрелби от позиции 0 о, 45о, 90 о, 135о, 180о

Всяка вкарана топка носи една точка, като последната стрелба носи две точки.

Победител е играчът с най-много точки.

При равен брой точки състезателите получават по пет нови опита от позиция 90о срещу коша, като последната стрелба отново носи две точки.

Ако има нужда, последният рунд се повтаря, до излъчване на победител.

Всеки отбор има право да излъчи един стрелец и един подавач за турнира по тройки.

auspices cat 2 centre sofia en 1-page-001

 

Васил Манченко – живот като на лента

VasilManchenko