Така бе изтеглен жребият за 4-ия турнир за купа "Васил Манченко", оказа се, че група Б: с шампиона  22 СОУ, финалиста 31 СУЧЕМ, 73 СОУ, 7 СУ и СМГ е по-трудната и равностойна от гр А: бронзовия медалист 119 СУ, 35 СУ, НТБГ, СГСАГ и 134 СУ.Легендата на българското съдийство Валентин Лазаров дава наградата на Виолета Григорова от 22 СОУ за най-ценен играчСъстезателките на 31 СУЧЕМ - със сребърните медалиВръчването на купата на 22 СУ
Обща снимка - наградени и участници в 4-ия турнир за девойки по 3х3 баскетбол за купа "В. Манченко"Всички участнички доволни се снимат след награждаването - за всеки има подарък от аптеките "Субра"Режисьорът Жоро Торнев снима победителките за предаването "Спортувай", което е посветено на масовия спорт в СофияВенета Георгиева, съпруга на патрона на турнира Васил Манченко и Валентин Лазаров, който от неговото създаване през 2013 винаги участва в награждаването
Симеон Найденов от БНТ водещ на 4-ата купа "В. Манченко" за девойкиЕдин от спонсорите на турнира Тодор Дочев от аптеки "Субра" получава грамота на признателностФенове в залата - ценители на баскетбола и женския чарТрадиционната купа и ювелирните статуетки за индивидуалните победители заедно с наградите на турнира-2017