• Регистрация

133-о срещу 1 АЕГ откриват турнира по минифутбол за купа "Васил Манченко-2016"

Всички участници в техническата конференция останаха доволни от жребия за турнира по минифутбол Всички участници в техническата конференция останаха доволни от жребия за турнира по минифутбол

Турнирът по минифутбол за купа  "Васил Манченко-2016" ще се състои на съществуващото футболно игрище в Северен парк на 8 май. Официалното откриване е от 9:30 ч. на официалната сцена при новото езеро – най-бърз и лесен достъп от спирка "Бели Дунав" на метрото – посока Надежда.
Турнирът е част от Феста София Мези – с много игри, забавления, скари на открито и т.н. Подходящ да дойдат приятели и приятелки. Вчерта се планира безплатен концерт на Мирослав Илич.
Надпреварата ще се проведе с първоначална групова фаза от по 3 отбора във всяка група.

Първите отбори във всяка група ще се класират за финал, докато вторите ще играят за трето и четвърто място. Третите отбори ще спорят за пето и шесто място.
В груповата фаза ще се играе всеки срещу всеки, като полувремето ще бъде по 10 минути с по 5 минути почивка.
Двубоите ще бъдат ръководени от най-добрите рефери на Българска асоциация мини футбол.
Тъчовете се изпълняват от земя с крак. Аут се изпълнява с ръка от вратаря.
За повече информация, ще можете да питате на място делегата и реферите от БАМФ, които ще ръководят турнира. Спортен директор е
Пламен Бождиров.
В жребия поставени отбори бяха първият и вторият от турнира по минифутбол за купата "Васил Манченко" през 2015 г. :

Група А: 1 АЕГ, 133 СОУ, СМГ
Група Б: 119 СОУ, СГСАГ, НГДЕК