• Регистрация

ПРОГРАМА 3х3 Купа Манченко-ученици, 4-15-2018

 

X 

ПРОГРАМА 3х3 Купа Манченко-ученици, 4-14-2018

   

Бр

Код

Участници

   

1

СМГ

СМГ "Паисий Хилендарски"

   

2

СГСАГ

Софийска гимназия по строителство,архитектура и геодезия "Христо Ботев" - СГСАГ

   

3

164ИЕГ

164 испанска езикова гимназия "Мигел де Сервантес"

   

4

133СУ

133 СУ "А.С. Пушкин"

   

5

1АЕГ

Първа Английска езикова гимназия

   

6

119СУ

119 СУ „Академик Михаил Арнаудов“

   

7

22СУ

22. СУ „ Георги С. Раковски“

   

8

НГДЕК

НГДЕК Константин-Кирил Философ

   

9

НТБГ

Национална търговско-банкова гимназия

   

10

ПГТК

Професионална гимназия по Телекомуникации

                     
       

група А

 

група Б

       
   

1

А1

СГСГ

Б1

22 СОУ

       
   

2

А2

ПГТК

Б2

НГДЕК

       
   

3

А3

119СУ

Б3

1АЕГ

       
   

4

А4

СМГ

Б4

164ИЕГ

       
   

5

А5

133СУ

Б5

НТБГ

       
 

9:15

   

Официално откриване - пред сцената

Мач

ПРОГРАМА

               
 

Час

0:12:00

 

I - игрище

 

II - игрище

1

9:30

9:42

А1

СГСАГ

А3

119СУ

Б1

22 СОУ

Б3

1АЕГ

2

9:42

9:54

А4

СМГ

А5

133СУ

Б4

164ИЕГ

Б5

НТБГ

3

9:54

10:06

А3

119СУ

А2

ПГТК

Б3

1АЕГ

Б2

НГДЕК

4

10:06

10:18

А1

СГСАГ

А4

СМГ

Б1

22 СОУ

Б4

164ИЕГ

5

10:18

10:30

А5

133СУ

А2

ПГТК

Б5

НТБГ

Б2

НГДЕК

6

10:30

10:42

А3

119СУ

А4

СМГ

Б3

1АЕГ

Б4

164ИЕГ

7

10:42

10:54 AM

А5

133СУ

А1

СГСАГ

Б5

НТБГ

Б1

22 СОУ

8

10:54

11:06 AM

А2

ПГТК

А4

СМГ

Б2

НГДЕК

Б4

164ИЕГ

9

11:06

11:18

А3

119СУ

А5

133СУ

Б3

1АЕГ

Б5

НТБГ

10

11:18

11:30

А2

ПГТК

А1

СГСАГ

Б2

НГДЕК

Б1

22 СОУ

11

11:30

11:42

 

1 полуфинал

 

     

12

11:45

11:57:00

 

2 полуфинал

 

     
 

12:00

0:15:00

 

Официално откриване - сцената

13

12:15

12:30

 

Финал 3-4о място

Заг.11

 

Заг. 12

     
 

12:30

12:45

 

Шампионат за стрелба от тройката за трофея "Георги Панов"

14

12:45

13:00

 

Финал 1-2о място

Поб.11

 

Поб.12

     
 

13:00

   

Връчване награди - сцената